Aktualności

18-10-2011

Dobiega końca formalizowanie spraw urzędowych związanych z realizacją w budynku instalacji gazowej. Mieszkańcy budynku oraz dzieci ze świetlicy już cieszą się z nadchodzącego wielkimi krokami ciepła z grzejników! cheeky


01-09-2011

Początek roku szkolnego, jesień za pasem i pierwsze opadające na ziemię liście - podopieczni świetlicy "Przystań" dzielnie realizują "akcję liść" yes


12-07-2011

Nasza świetlica zmieniła nieco swój image - na ścianach położony został tynk strukturalny a na podłodze panele. Jest pięknie!


04-06-2011

Rozpoczynamy remont czwartego mieszkania socjalnego. Trzymajcie kciuki! yes


15-01-2011

Trzecia rodzina zawitała w naszym trzecim mieszkaniu socjalno-readaptacyjnym. Aktualnie w budynku mieszka już sześć osób dorosłych oraz czworo dzieci. Darczyńcy i Wolontariusze - jesteście bardzo, bardzo WIELCY! Dziękujemy.


30-11-2010

Druga rodzina z dzieckiem wprowadziła się do naszej placówki - kolejny sukces! Dziękujemy Darczyńcom i Wolontariuszom!!


10-09-2010

W dniu dzisiejszym naszą świetlicę odwiedził nie kto inny jak sam ... prezydent miasta Zgierza, Pan Jerzy Sokół wraz z Panią Renatą Matusiak. Dzieci przygotowały na powitanie pokaz taneczny, skecze oraz piosenki i wiersze. Mamy nadzieję, ze Pan Prezydent jeszcze do nas zawita...


23-08-2010

Poniewaz lato dobiega końca a na twarzach czuć powiew chłodniejszego powietrza, czas pomyśleć nad ogrzaniem naszych pociech oraz pierwszych mieszkańców domu, podopiecznych programu "Udany start" - trwa akcja rozłozenia instalacji co w budynku.


12-08-2010

W budynku przy ul. Narutowicza 10 właśnie zamieszkali pierwsi podopieczni programu "Udany start". Mamy nadzieję, że do końca roku wprowadzą się dwie kolejne rodziny z dziećmi.


10-08-2010

Podopieczni naszej świetlicy z duzą ochotą uczęszczają do obiektów sportowo-kulturalnych. Za sobą mamy wyjście do kina, kilka wyjazdów na kąpielisko "Malinka", 2 wyjścia na basen "Wodny raj" oraz na wspinaczkowe szaleństwa w parku linowym. Czekamy na Ciebie - przyjdź, będzie dobra zabawa! 

 


20-05-2010

Mamy już pierwszych podopiecznych, którzy z dużą ochotą uczęszczają do naszej świetlicy.  W czasie pobytu w świetliy odrabiamy lekcje, korzystamy z komputerów, bierzemy udział w zajęciach plastycznych oraz grach zespołowych. Czekamy też na pierwsze ciepłe dni tej wiosny, żeby móc swoją energię sporzytkować na zielonej trawie:)


 

plakat

 14-04-2010

Od otwarcia Świetlicy "Przystań" dzieli nas kilkanaście dni... Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, którzy chcą spędzić czas poza szkołą w miłej atmosferze, do naszej świetlicy w dniu 4 maja 2010 r.

Zapraszamy także rodziców dzieci - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podejmiemy również współpracę z kuratorami, pedagogami oraz psychologami szkolnymi.

Czekamy na Was!!!


13-03-2010

Zakończyliśmy etap ocieplenia budynku. Kładziemy tynki, przygotowujemy się do rozprowadzenia instalacji wod-kan a także przymierzamy do projektu boiska dla naszych przyszłych podopiecznych.


04-02-2010

Po nowym roku prace na Narutowicza 10 ruszyły z niesłabnącą siła - pomagają nam wolontariusze oraz podopieczni Programu Adaptacji Społecznej. Aktualnie wykonujemy stelaż pod docieplenie budynku. Kładzione są również tynki w pomieszczeniach oraz prace wykończeniowe przy instalacji elektrycznej.


23-12-2009

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz nadchodzącym Nowym Rokiem, życzymy wszystkim Państwu realizacji wytyczonych planów, osiągania sukcesów w życiu zawodowym oraz osobistym a także serc, otwartych na drugiego człowieka. Pragniemy podziękować naszym darczyńcom oraz wolontariuszom i wszystkim tym, którzy dzielnie pomagali nam w remoncie budynku. Bez Was nie udałoby nam się zdziałać tak wiele.


09-11-2009

Nadszedł ten dzień - rozpoczęliśmy długooczekiwaną wymianę instalacji elektrycznej.


29-09-2009

Trwają prace remontowe, przygotowujące budynek do wymiany instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej.


31-08-2009

Teren naszej posesji jest już zabezpieczony. Bardzo dziękujemy Panu Maciejowi Kurowskiemu za zakupienie oraz zamontowanie bramy wjazdowej. 

Oto zdjęcia naszej pięknej nowej bramy:
   zdjęcie 1
   zdjęcie 2


 30-08-2009


Zapraszamy do pobrania prezentacji projektu - zakładka Prezentacja projektu